SON DAKİKA

OnePlus 5 mi yoksa iPhone 7 Plus mı?

OnePlus serisinin yeni üyesi OnePlus 5 hakkında, her geçen gün yeni bir bilgi gelmeye devam ediyor. OnePlus 5’in tanıtım tarihi ve yeni bir fotoğrafı ortaya çıktı.

Bu haber 20 Ağustos 2017 - 13:12 'de eklendi ve 155 kez görüntülendi.

OnePlus’ın yeni amiral gemisi telefonu OnePlus 5 ile ilgili iki önemli gelişme yaşandı. Bunlardan bir tanesi telefonun tanıtım tarihiyle, ikincisi ise yeni fotoğrafla ilgili. 

OnePlus 5, 20 Haziran tarihinde Türkiye saatiyle 19:00’da internetten gerçekleştirecekler bir etkinlikle tanıtılacak. New York şehrinde düzenlenecek olan etkinlikte OnePlus CEO’su Carl Pei ve ünlü YouTube video yapımcısı Marques Brownlee de olacağı söyleniyor. Telefon, Paris, Amsterdam, Berlin gibi şehirlerde ise 21 Haziran’da tanıtılacak.

Android Police sitesi de OnePlus 5’e ait olduğunu iddia ettiği bir görsel (en üstteki) paylaştı. Görselde ilk dikkat çeken şey OnePlus 5’in iPhone’la olan benzerliği. Aynı zamanda görselden telefonun yatay şekilde çift kameralı kurulumuna ve siyah renge sahip olacağı da söylenebilir.

Şirketin CEO’su Pete Lau tarafında Qualcomm Snapdragon 835 işlemciden güç alacağını doğrulanan OnePlus 5’in tüm özellikleri 20 Haziran’dan netlik kazanacak.