Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Program yayından kaldırılıyor!

Dünya Güzellerim isimli televizyon programı yayından kaldırılacak.

Program yayından kaldırılıyor!
200
19 Ağustos 2017 - 17:09

“Dünya Güzellerim” isimli programın RTÜK tarafından kaldırılmak istendiği iddia edildi. Kanal yöneticileri ile masaya oturan RTÜK yetkilileri, son 5 bölümün yayınlanmasına izin verdi. 5 bölüm sonra veda edecek. Küfür, şiddet ve küçük düşürücü ifadelerin yer aldığı, ilginç görüntülerin izleyici ile buluştuğu program, RTÜK’e binlerce defa şikayet edilince 450 bin liralık ceza kesilmişti.

RTÜK’ün birçok skandalın yaşandığı ve binlerce şikayet alan Dünya Güzellerim isimli programı bitirmek istediği iddia edildi. RTÜK yöneticileri ve kanal yöneticilerinin yüz yüze yaptıkları toplantıda televizyon kanalı  yetkilileri, programın hemen bitirilmesini istemedi.

Medya Radar’da yer alan habere göre; Ellerinde çekilen fakat yayınlanmayan 5 bölüm olduğunu kaydeden kanal yöneticilerinin, bunları da yayınladıktan sonra programı bitireceklerini söylediği iddia edildi.

Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Burcu Esmersoy’un yer aldığı Dünya Güzellerim programındaki diyaloglar zaman zaman rahatsızlıklara neden olmuş ve RTÜK’ün gündemine taşınmıştı.

RTÜK, geçtiğimiz günlerde Bülent Ersoy ile Banu Alkan arasındaki diyaloglar nedeniyle kanala 450 bin lira para cezası vermişti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.