Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Reynmen kız arkadaşı ve kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarını darp etti

Reynmen kız arkadaşı ve kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarını darp etti
1.190
13 Eylül 2019 - 11:22

Derdim olsun ve Ela şarkısıyla ünlenen Reynmen, dün gece kız arkadaşını ve kendisini görüntülemek isteyen gazetecilere saldırdı. Saldırıdan sonra polis tarafından karakola götürülen Reynmen ekip aracında gülerek poz verdi.

Sosyal medya fenomeni olan ve daha sonra şarkı söylemeye başlayan Reynmen, dün gece karakolluk oldu. Bir mekanda kız arkadaşı ile eğlendikten sonra mekan çıkışında kendisi ve kız arkadaşından görüntü almak isteyen Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş birden sinirlenerek gazatecilere saldırdı.  Bir muhabirin ‘Nasılsınız, magazin basınına pek konuşmuyorsunuz.

 

Biraz konuşabilir miyiz?” sorusuna karşı öfkelenen Reynmen, “İndirin o telefonları” diyerek tepki göstermesinin ardından kendisini çeken UçanKuş TV muhabirinin elinden zorla telefonunu alarak görüntüleri de silmeye çalıştı. Yaşanan gerilim sonrasında ise  öfkesini kontrol edemeyen şarkıcı Reynmen, muhabir Akif Yaman’ı darp ederek tokat attı. Darp sonrasında ise orada bulunan basın mensupları emniyete şikayette bulundu. Gazetecileri darp ettikten sonra olay yerine gelen polis ekipleri tarafından göazltına alınan Reynmen, polis arabasına bindikten sonra kendisini görüntüleyen basına gülerek poz verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.