SON DAKİKA

RUHSAL DANIŞMAN VE MEDYUM HACI GARİP ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR YAPTI !

Bu haber 15 Eylül 2018 - 15:49 'de eklendi ve 792 kez görüntülendi.

HACI GARİP ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR YAPTI !

Ünlü ruhsal danışman ve medyum Hacı garip  Tokat Erbaada  1975 yılında dünya ya geldi.Ruhsal sorunlar Yasam koçluğu ve fıtoterapı ile seanslar uygulayan garip,bir çok derde derman oluyur.

Hacı Garip hoca Ruhsal sorunlarI,ev huzursuzluğu, psikolojik, tılsım, sihir ,büyü, epilepsi rahatsızlığı,sarı hastalığı,bayılma,uykusuzluk ve bir çok sorunları çözüyor.

20 yıldır bu iş ile uğraşan Hacı Garip ,bu işin allah vergisi olduğunu söylüyor.’’Aklımın erdiği kadar imkanlarım dahilinde insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum diyen garip hoca şifa Allah’tandır.’’ Dedi

ÜNLÜ RUHSAL DANIŞMAN HACI GARİP,TÜRKİYENİN DÖRT BİR YANINDAN DANIŞANLARI ARIYOR !

 Hacı garip süper kulüp magazin ekibine yapmış olduğu seanslardan bahsetti.

Ankara ya gittim bir aile dağılmak üzereydi ve onlara yardımcı oldum terapi anlamında ve çözüme ulaştık.Tokat erbaa da bir hasta vardı 15 yaşlarında kız çocuğu ve  ailesi ile gelmişlerdi.Çocukta korku bayılma gibi rahatsızlıklar vardı.Onlara yardımcı oldum ve sonuca ulaştık.

İstanbul’da karı koca vardı.Erkekliği bağlıydı onada Yardımcı oldum.

Daha çok Büyük sorun ev huzursuzluklarıdur. Ailevi sorunlar ve 3. Şahıslar.3.Şahıslardan rica ediyorum ki yeni evlenen gençlerin anne babaları çocuklarınıza sahip çıkın ama ev işlerine fazla karışmayın ve şunu özellikle söylüyorum ki evlerimizdeki ateş hat safhadadır.

şimdi toplumumuzdaki namus kavramı tamamen zayıflamış ve çökmüştür. Görüştüğümüz çoğu insan huzuru ve mutluluğu dışarda bulduğunu düşünüyor .Bayan veya erkek eşleri dururken eşinin ruhuna hitap etmediğini düşünüyor dışarda sevgili yapıyor ve başka insanlar ile görüşüyor.

x 3. Şahısla mutlu olduğunu hissediyor ve aile kavramı eşler hanımlar beyler bu defa eşine ilgisiz alakasız kalıyor.Ve o bayan dışarıda başka bir adam ile görüşmeye başlıyor.Kadına göre belki aşk belki sevgi belkide intikam.Ama burda olan bütün olaylar evdeki küçük çocuklara yansıyor yuvalar yıkılıyor.dedi

HACI GARİP :RUHSAL DANIŞMAN VE MEDYUM

0536 359 67 72-0532 051 11 26