Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Şahin Kendirci Aleyna Tilki aşk mı yaşıyor

Müslüm filminde Müslüm Gürses’i canlandıran Şahin Kendirci, Aleya Tilki ile aralarında çıkan aşk iddialarına cevap verdi!

Şahin Kendirci Aleyna Tilki aşk mı yaşıyor
237
10 Ocak 2019 - 21:11

Müslüm nde Müslüm Gürses’i canlandırarak tanınan Şahin Kendirci’nin adı aşk dedikodularına karıştı. 18 yaşında olan oyuncunun adı ünlü şarkıcı ile anılıyor. Hakkında çıkan iddialara Kanal D’de yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa programına telefonla bağlanarak yanıt veren Şahin Kendirci, ”Kendisi meslektaşımdır, yaptığı işi de beğeniyorum, saygı duyuyorum ama tanışmıyoruz bile. Bu söylentiler nereden çıktı ben şaşırdım yani. Sosyal medyadan yazıyorlar ‘Bu gerçek mi?’ diye. En son size bağlanayım açıklama yapayım dedim” şeklinde açıklamalarda bulundu.

CANLI YAYINDA AÇIKLAMA YAPTI

Şahin Kendirci, bu iddialara Kanal D’de yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa programına telefonla bağlanarak yanıt verdi. İşte Şahin Kendirci’nin açıklamalarından kesitler:

“Bu haberlere sadece sustum çünkü ben annemin babamın yanında böyle şeyleri konuşmaktan utanırım. Bizim ailemizde böyle şeyler olmaz. Ben sizin elinizde büyüdüm zaten benim küçüklüğümü biliyorsunuz.

‘BU SÖYLENTİLER NEREDEN ÇIKTI BEN ŞAŞIRDIM YANİ’

Kendisi meslektaşımdır, yaptığı işi de beğeniyorum, saygı duyuyorum ama tanışmıyoruz bile. Bu söylentiler nereden çıktı ben şaşırdım yani. Sosyal medyadan yazıyorlar ‘Bu gerçek mi?’ diye. En son size bağlanayım açıklama yapayım dedim.

‘BU DURUMLAR AİLEM İÇİN YANLIŞ DURUMLAR’

Bu durumlar bizim aile için yanlış durumlar. Şimdi ben konuşuyorum böyle telefonda ama annem babam yanımda çok utanıyorum.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.