Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Sandıklı Belediyesi burs başvurularını 5 Eylül’de kabul edecek

Afyonkarahisar’ın Sandıklı Belediyesi tarafından iki yıldır düzenli olarak üniversiteli öğrencilere verilen burslar Kurban Bayramından sonra 5 Eylül tarihinde resmi olarak başlıyor.

Sandıklı Belediyesi burs başvurularını 5 Eylül’de kabul edecek
199
20 Ağustos 2017 - 13:26

Afyonkarahisar’ın Sandıklı Belediyesi tarafından iki yıldır düzenli olarak üniversiteli öğrencilere verilen burslar Kurban Bayramından sonra 5 tarihinde resmi olarak başlıyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi olarak 2017/2018 eğitim ve öğretim döneminde Üniversite öğrencilerimizi desteklemek için burs vereceğiz. Bildiğiniz gibi iki yıldır düzenli olarak vermiş olduğumuz yüksek öğrenim bursları bu yıl ile üçüncü yılını dolduracak. Bu münasebetle bu yıl burs miktarlarını yüzde 50 artırma kararı aldık. Öğrenci kardeşlerimize daha fazla destek olarak üzerlerindeki yükü elimizden geldiği kadar hafifletmeye çalışıyoruz. Yeni başlayacak eğitim ve öğretim yılında bütün öğrenci kardeşlerimize şimdiden başarılar diliyor, hedeflerini en kısa sürede gerçekleştirmeleri için Sandıklı Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Verilecek burslar için baş 21 Ağustos 2017 tarihinde başlayıp 15 tarihinde sona erecek. Burs başı bu sene Sandıklı Belediyesi Muhasebe Müdürlüğüne bizzat yapılacak.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.