Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | YUSUF GÜR

Selda Car Çıplak Fotoğrafını Paylaştı

2008 yılında Top Model Türkiye yarışmasında birinci seçilen manken Selda Car hamileyken çekilen çırılçıplak fotoğrafını Intagram hesabında paylaştı.

Selda Car Çıplak Fotoğrafını Paylaştı
285
19 Temmuz 2019 - 9:41

Selda Car instagrama yüklediği çırılçıplak pozu ile bir anda magazin basınının gündemine oturdu. Mankenlik yapan Selda Car hamileyken çektiği pozu instagrama yeni yükledi ve yargılanmaktan korktum dedi.

Manken Selda Car hamilelik döneminde çekildiği çıplak fotoğradı Instagram hesabından paylaşarak ”Yargılanmaktan korktum” notunu düştü. Hamilelik döneminde çekildiği çırılçıplak fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşmasıyla kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çekti. 2008 yılında Top Model Türkiye yarışmasında birinci seçilen Selda Car sosyal medya hesabında paylaştığı çıplak fotoğrafı sosyal medyada çok konuşuldu.

Hamilelikte Çekildiği Çıplak Fotoğrafını Paylaştı

Bir dönemin gözde top modeli Selda Car hamilelik döneminde çekildi çığlak fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı. 8 aylık hamileyken çıplak poz veren manken Car eleştiri yapmuruna tutuldu. Sosyal medya hesabında eleştiri konusu olan fotoğraf bazı takipçileri tarafından desteklenirken bazıları tarafından fazla cesur bulundu. Bazı takipçileri ünlü top modeli, ”Ne kadar da masum ve saf” yorumu yaparken bazıları da, ”Bu çok özel bir fotoğraf. O yüzden özel ve gizli kalmalıydı.” yorumları da yapıldı.

Burcu Esmersoy ile Massimo Cusimano’yu Ayıran Kadın!

Manken Selda Car bir dönem Burcu Esmersoy’un aşk yaşadığı Massimo Cusimano’yu ayıran kadın olarak gündeme gelmişti. 8 aylık hamileyken çekildiği çıplak fotoğrafın altına, ”Kadın olmak çok şaşırtıcı… Bu resmi yargılamadan korktuğum için paylaşmadım ama benim için saf bir kadın, bir anne olarak beni temsil ediyor ve sevgili kız kardeşlerimle paylaşılan sevgi dolu bir günü hatırlatıyor. En çok ihtiyaç duyduğum zamanlarda sevgiyi, sadece sevgiyi, desteği ve motivasyonu temsil eder ve temsil eder. “Sevildik”, ancak “öz sevgiyi” unutmamak için daha önemlidir. Burada en saf, en doğal haliyle, her zamankinden daha fazla kadın hissediyorum … Bana bu fotoğrafı paylaşmam için ilham verdiğin, bu güzel ve güçlü anı yakaladığın için teşekkür ederim” notunu ekledi.

İşte 2008 yılının Top Model yarışmasında tüm dikkatleri üzerine toplayıp birinci seçilen Selda Car’ın 8 aylık hamileyken çekildiği çırılçıplak fotoğraf…

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.