Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Serdar Ortaç yoğun bakımda tedavi gören kardeşi için dua istedi!

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yoğun bakımda tedavi gören kardeşi için takipçilerinden dua istedi.

Serdar Ortaç yoğun bakımda tedavi gören kardeşi için dua istedi!
156
06 Ocak 2019 - 10:45

Son günlerde oldukça zor günler yaşayan şarkıcı Serdar Ortaç, 10 gündür yoğum bakım olan kardeşi için takipçilerine seslendi. Instagram hesabından kardeşi Serkan için dua isteyen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, “Kardeşim Serkan yoğun bakımda 10. günü, Allah onu çocuklarına bağışlasın. Lütfen dua edin,herkes şifa duası ederse yararlı olur. “Ezhibil-be’se rabben’nasi eşfi ve enteş’şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame” ifadelerini kullandı.

“ALLAH ONU ÇOCUKLARINA BAĞIŞLASIN”

Instagram hesabından kardeşi Serkan için dua isteyen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, “Kardeşim Serkan ,yoğun bakımda 10. günü ,Allah onu çocuklarına bağışlasın. Lütfen dua edin,herkes şifa duası ederse yararlı olur. “Ezhibil-be’se rabben’nasi eşfi ve enteş’şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame” ifadelerini kullandı.

TEŞHİS KONULMUŞTU

Ortaç yaptığı açıklamada kardeşiyle ilgili “2018’in ilk yarısı iyiydi, ikinci yarıda bir sürü sağlık problemi oldu. Önce karım kaza yaptı, sonra kardeşim yoğun bakıma alındı. Virüsü buldular. H1N1’miş kardeşim. Bebekler de bile oluyormuş. Bunun bünyesine daha ağır gelmiş. Tedavisi 7-8 gün sürecek. Ayağa kalkacağını umuyorum. 10 gün de olur diyorlar, 2 ay da…” ifadelerini kullanmıştı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.