Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Geceler | Dedikodular | Cemiyet |

Sertab Erener’in sahneden indirdiği Çatalca Belediye Başkanı açıklama yaptı

Sertab Erener’in sahneden indirdiği Çatalca Belediye Başkanı açıklama yaptı
309
31 Ağustos 2017 - 14:35

25 Ağustos günü Çatalca Erguvan Festivali’nde sahne alan Sertab Erener önce sahneyi terk etmiş, 15 dakika sonra yeniden gelerek Belediye Cem Kara’yı sahneden indirmişti. Olayla ilgili Kara, ilk kez konuştu

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, şarkıcı Sertab Erener’in kendisini sahneden indirmesiyle ilgili ilk defa konuştu. Numberone Türk FM’de Kadir Çetin’in sorularını yanıtlayan Kara, asıl suçlunun Sertab Erener olduğunu ve ‘saygısızlık yaptığını’ söyledi.

NELER YAŞANMIŞTI?

Bu yıl 18.’si düzenlenen Çatalca Erguvan Festivali’nde Sertab Erener sahne aldı.  Belediye Başkanı Cem Kara, protokol bölümünün boş kalmasını istedi ve seyircilerden orayı boşaltmalarını istedi. Sertab Erener ise bu duruma tepki gösterdi ve sahneyi terk etti. Festivaldekiler de belediye başkanını yuhaladı.

TEKRAR SAHNEYE ÇIKTI

Belediye Başkanı Cem Kara ”Sabaha kadar Sertab Erener diye bağırsanız da bu organizsayonu sağlayan benim. O nedenle yuhlamayla, bağırmayla bu sorunu çözemezsiniz. Ya hepimiz birbirimize saygı duyarak eğleneceğiz  ya da eğlenmeyeceğiz. O nedenle herkes gereğini yapmalı ve bu öndeki alanı boşaltmalı. Ben sahneyi hanımefendiye bırakacağım o zaman ” dedi ve o sırada Sertab Erener tekrar sahneye çıktı.

‘LÜTFEN ÇIKAR MISINIZ!’

”Herkes yerinde kalsın orada oturmak isteyen bütün seyirciyi sahneye almak istiyorum. Ben 25 yıldır bu işi yapıyorum” diyen Sertab Erener, Cem Kara’yı da ‘Lütfen çıkar mısınız?” diyerek sahneden gönderdi. Sertab Erener çok sayıda seyirciyi sahneye aldı ve konserine bu şekilde devam etti.

BELEDİYE BAŞKANI ŞU AÇIKLAMAYI YAPTI:

Cem Kara, Sertab Erener’in güvenlik sebebiyle alınan önlemleri sabote ettiğini, yaşlılar ve görevliler için ayrılan bölüme müdahale ederek kriz çıkardığını bunu kendisi için PR malzemesi yaptığını söyledi.

Cem Kara, güvenlik sebebiyle alınan önlemleri yanlış aksettirdiğini ifade etti. Kara sözlerine şöyle devam etti:

‘PROTOKOL DİYE ADLANDIRDI’

Çatalca’da 50 kadar sanatçı konser verdi, kimse ilçemizden memnuniyetsiz ayrılmadı. Her zaman titiz planlama ve sanatçı ve halk memnuniyeti, güvenliği esas tutuldu. İlk akşam Yalın’la başladık 2. akşam Sertab Hanım geldi. Biz protokol meraklısı insanlar değiliz. Oraya gelen herkes bizim misafirimizdir. Ancak biz güvenliği sağlamakla mükellefiz. Hasta, yaşlı engellilere önde yer ayırmak zorundayım. Sertab hanım bu insanları protokol diye adlandırdı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.