SON DAKİKA

Sevda Demirel: Artık benden kaçma Hande!

Eski manken Sevda Demirel, Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. ABD’li magazin yıldızı Kim Kardasian’a benzemek için yaptırdığı estetiklerle gündemde olan Demirel, yıllar önce tokat attığı sunucu Hande Ataizi ile barışmak istediğini söyledi.

Bu haber 22 Kasım 2018 - 13:26 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.

“10 YILDA 10 AMELİYAT OLDUM”

“Ben spor dersleri veriyorum. Bir gün bir öğrencim dedi ki ‘Sevda sen Kim Kardashian’a benziyorsun’. Demez olaydı. Hemen doktora koştum. Minik minik operasyonlar yaptırdım. Bugüne kadar çok değişmedim, küçüklük resimlerim de var. Estetik bağımlısıyım. 10 yılda 10 ameliyat oldum. Burun ameliyatı oldum ve başka küçük operasyonlar. Yanaklarıma daha önceden yapılan dolgu hatası var, bu yüzden üç yılda bir operasyon geçirmek zorundayım. Yoksa ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Beni sadece Kim’e değil Asuman Krause’ye de benzetiyorlar. Kim Kardashian kadar güzel olmayabilirim ama çok şükür ben de güzelim. Babam da çok yakışıklıydı, Arap’tı. Benim dudaklarım, genlerim de oradan.”

 

 

“YUVA YIKMADIM, KİMSENİN AHINI ALMADIM”

“Amerika’da da yaşadım, başka Avrupa ülkelerinde de. Bu zamana kadar genelde kadınlarla arkadaş oldum. Erkeklerin yaklaşımı başka. Sonuçta bu zamana kadar yuva yıkmadım, kimsenin ahını almadım. Evli erkeklere ‘hayır’ dedim. Bekârlara da ‘hayır’ diyorum.”

“ARTIK BENDEN KAÇMA”

“Tokat olayı artık bitsin istiyorum. Hande’ye barış mesajları da yolladım, ölümlü dünya sonuçta. O tokadın ardından 20 yıl geçti. Aslında ikimiz çok iyi partner olabilirdik. Handeciğim 20 sene geçti. Zannediyorum çok olgunlaştık artık. Kocaman hanımlar olduk. Seni üzmek, canını acıtmak hiç istemezdim. Biliyorum sen de o sözcükleri bana kullanmak istemezdin. Bence ikimiz de o görüntülerden hiç memnun değiliz, o görüntüler ikimizi de çok zedeledi. Sen bir anne oldun, benden daha hassasındır. Benim barışma teklifimi geri çevirme, lütfen artık barışalım. Artık beni kabusun olarak görmekten vazgeç. Artık benden kaçma.”