SON DAKİKA

ŞEVVAL SAM İZMİR’DE YILBAŞI PROVASI YAPTI

ÖZEL GECEYE ÇOK ÖZEL PERFORMANS

Bu haber 02 Aralık 2018 - 11:24 'de eklendi ve 172 kez görüntülendi.

Türk müziğinin güçlü seslerinden Şevval Sam, önceki akşam İzmir Swiss Otel’de sahne aldı. Türkerler Holding’in erken yılbaşı balosunda misafirlerine unutamayacakları bir akşam yaşatan Sam, Türk Sanat Müziğinden Karadeniz türkülerine uzanan geniş repertuvarı ile sevenlerinin gönüllerini fethetmeyi başardı.

Programının ilk bölümünde Türk Sanat müziğine  ağırlık veren Şevval Sam, “Duydum Ki Unutmuşsun” şarkısı ile çıktığı sahnesinde geçmişten günümüze birçok ölümsüz eseri seslendirerek kendisini dinlemeye gelen konuklarına tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çekti. Başarılı sanatçı yılbaşı balosu için düzenlenen etkinlikte sahneden müzikseverlere seslenerek ”Sizlerle birlikte olmaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz. Umarım 2018’de bütün sıkıntılarınız dertleriniz geride kalır. 2019 şans, mutluluk,aşk, bolluk bereket ve en önemlisi sağlık getirir inşallah“ diyerek yeni yıl temennilerini bir biri ardına sıraladı.

Bir ara sahneden inip dinleyicilerin arasına katılan güzel şarkıcı, hayranlarını kırmayarak her biriyle tek tek hatıra fotoğrafı çekti. Öte yandan Sam kendisine sevenleri tarafından verilen gülleri de kabul etti.

Zerafeti ile göz kamaştıran güzel sanatçı, performansının son bölümünde sahnesinden inerek sevenleri ile birlikte İç Anadolu yöresine ait olan kaşık oyununu oynadı.  31 Aralık gecesi Hilton İstanbul Maslak Hotel’de vereceği yeni yıl konserinin provasını İzmir’de gerçekleştiren Şevval Sam, programını alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde noktaladı.