Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Şevval Sam’ın mayolu fotoğraflarını oğlu çekti!

45 yaşındaki Şevval Sam bir dergi röportajı için ünlü markanın mayosunu giyerek oğlu Tarık Emir’e poz verdi.

Şevval Sam’ın mayolu fotoğraflarını oğlu çekti!
279
18 Ekim 2019 - 12:23

Genç kızlara taş çıkaran fiziği ile 45 yaşında olan oyuncu ve sanatçı Şevval Sam mayolu pozlarıyla adeta büyüledi. Madame Figaro dergisi için kamera karşısına geçen Şevval Sam’ın fotoğraflarını 22 yaşındaki oğlu Tarık Emir Tekin çekti. Oğlu Tarık Emir’in çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşan Şevval Sam ”Tarık Emir’le ilk işimiz oldu” notunu ekledi.

Şevval Sam’ın 45 yaşında olmasına rapmen genç kızlara taş çıkaran Sam, ünlü bir markanın mayosu ile dergiye verdiği pozlarla adeta büyüledi. Ancak Şevval Sam’ın yaptığı diğer çekimlerde farklı bir durum gerçekleşti. Sam’ın 22 yaşındaki oğlu ’ın fotoğraflarını çekti.

Şevval Sam, mayolu poz verirken çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşarak, ”Bu masal gibi editoryal fotoğraf karesi; anne oğul, iki meslektaş olarak Tarık Emir’le ile ilk işimiz oldu’‘ notunu ekleyerek anne oğul birlikte yaptıkları ilk iş olduğunu belirtti.

Son olarak Yasak Elma adlı dizide ‘Ender’ karakteriyle büyük beğeni toplayan Sam, kusursuz ve yıllara meydan okuyan fiziği ile ünlü oyuncu Şevval Sam 45 yaşında olduğunu hayranlarına adeta unutturdu!

Şevval Sam’ın Oğlu Tarık Emir Kaç Yaşında-Ne İş Yapıyor?

1997 doğumlu olan Tarık Emir Tekin ünlü oyuncu ve sanatçı Şevval Sam’ın  bir döneme damga vuran ünlü futbolcu Metin Tekin ile evliliğinden dünyaya gelen oğludur.

 

’da dünyaya gelen Tarık Emir Tekin üniversite için Oxford Üniversitesi Drama Bölümü’ne 8000 kişi arasından giren 17 kişi arasından biri olmuş ve büyük bir başarıya imza atmıştır.

Yaşamını İngiltere ve arasında sürdüren Tarık Emir Tekin hala eğitim hayatına devam ediyor.

Bir dönem adı Dilan Çiçek Deniz ile anılmasıyla gündeme gelen Şevval Sam’ın oğlu Tarık Emir Tekin arkadaş olduklarına dair açıklama yapmıştı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.