Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

SİANJİ WELL-BEING RESORT KAPLICA BODRUM HOTEL ÜST DÜZEY TEDBİRLERİYLE 05 HAZİRAN’DA AÇILIYOR

Bodrum’un ilk lüks kaplıca oteli olan “Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum”, küresel kırmızı alarma neden olan Koronavirüs sonrası yeni sezonu açmaya hazırlanıyor. 05 Haziran ayında kapılarını açacak olan otelde, Kovid-19’a karşı tesisin her köşesi, tüm çalışan ve misafirleri için kapsamlı üst düzey tedbirlerle kullanıma giriyor. Sağlığın her zaman öncelik listesinin başında olduğu Sianji Well-Being’te, misafirler bağışıklık sistemini güçlendiren programların yanı sıra doğadan gelen, zengin mineralli kaplıca suyun faydalarından da kişiye özel VIP odalarda yararlanabilecekler.

SİANJİ WELL-BEING RESORT KAPLICA BODRUM HOTEL ÜST DÜZEY TEDBİRLERİYLE 05 HAZİRAN’DA AÇILIYOR
16
22 Mayıs 2020 - 13:29

’un ilk lüks kaplıca oteli olan “ Resort Kaplıca ”, küresel kırmızı alarma neden olan Koronavirüs sonrası yeni sezonu açmaya hazırlanıyor. 05 Haziran ayında kapılarını açacak olan otelde, Kovid-19’a karşı tesisin her köşesi, tüm çalışan ve misafirleri için kapsamlı üst düzey tedbirlerle kullanıma giriyor. Sağlığın her zaman öncelik listesinin başında olduğu ’te, misafirler bağışıklık sistemini güçlendiren programların yanı sıra doğadan gelen, zengin mineralli kaplıca suyun faydalarından da kişiye özel VIP odalarda yararlanabilecekler.

 

, Ege’nin havası, Ley hattı geçen enerjik konumu, 4 ayrı sağlık ve diyet programı ve ödüllü SPA hizmetine tamamlayıcı tedavi unsuru olarak bilinen ‘kaplıca’sı ile kusursuz hizmet veriyor. , evlere kapanarak geçirilen, kaygı ve yoğun stres dolu salgın travmasından arınmak isteyenlere sudan gelen şifayı sunuyor. Otel, Dünya Sağlık Örgütünün ‘pandemi’ olarak ilan ettiği koronavirüsü (kovid-19) sonrası aldığı çok kapsamlı önlemlerle kapılarını 05 Haziran tarihinde misafirlerine açmaya hazırlanıyor.

’den İç Rahatlatan Tedbirler

Doğal termal su kaynağını denize karşı, lüks hizmet anlayışıyla sunan  Resort Kaplıca , aldığı üst düzey tedbirleri ile hayatın normalleşme sürecinde kendini yenilemek isteyenleri davet ediyor.

Yönetim Kurulu Başkanı ’ın açıklamalarının da yer aldığı basın bülteni, görseller ve sezon açılış videosu ektedir.

Değerlendirmenize ve bilginize sunarız.

Saygılarımla,

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.