Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Simge Barankoğlu gözaltına alındı!

“Korktun mu?” videosuyla tanınan sosyal medya fenomeni Simge Barankoğlu, iki yıl önce karıştığı kavga nedeniyle dün gözaltına alındı.

Simge Barankoğlu gözaltına alındı!
214
06 Ocak 2019 - 10:51

“Korktun mu?” videosuyla tanınan sosyal medya i , dün akşam saatlerinde   İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ekipleri tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Barankoğlu’nun iki yıl önce karıştığı kavga nedeniyle dün gözaltına alındığı ortaya çıktı. , buradaki işlemlerinin ardından Adliyesi’ne sevk edildi. Cumhuriyet Savcılığı’na ifade veren Barankoğlu, daha sonra serbest bırakıldı.

“İKİ YIL ÖNCE OLAN KAVGAYDI”

Barankoğlu, buradaki işlemlerinin ardından Adliyesi’ne sevk edildi. Cumhuriyet Savcılığı’na ifade veren Barankoğlu, daha sonra serbest bırakıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Barankoğlu, şunları söyledi: “Bundan iki yıl önce meydana gelen bir kavgaya karışmıştım, bu yüzden hakkımda dava açılmıştı. Daha sonra karşı tarafla oturup uzlaştık ve dava kapanmıştı. İki yıl önce, olan bir kavgaydı. İki yıl sonra neden bir daha yeniden tekrar dava açıldı, anlamış değilim.

”İFADEM OLDUĞUNU SÖYLEYEREK GÖZALTINA GÖTÜRDÜLER”

Notere gittim, orada bir işim vardı. Bir süre sonra polis geldi. İfadem olduğunu söyleyerek beni polis merkezine götürdüler. Daha sonra nöbetçi Cumhuriyet Savcılığı’na gittik. Savcılıkta ifademi verdim serbest bırakıldım.”

ELEKTRONİK SİGARA REKLAMI YAPTIĞI İÇİN GÖZALTINA ALINMIŞTI

“Örümcek korktun mu, yılan korktun mu?” videosuyla sosyal medyaya damgasını vuran , daha önce de satışı yasak olan elektronik sigaraların reklamını yaptığı için gözaltına alınmıştı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.