Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Geceler | Dedikodular | Cemiyet |

Simge’den Yeni Hit Geldi ‘As Bayrakları’

Simge,“Mış Mış, Üzülmedin Mi?, Prens & Prenses, Yankı, Ben Bazen, Öpücem, Aşkın Olayım, Ne Zamandır?” gibi arka arkaya çıkardığı dinlenme rekorları kıran şarkılarından sonra yeni şarkısı ‘As Bayrakları’ ile yine gündem yaratacak. 

Simge’den Yeni Hit Geldi ‘As Bayrakları’
547
23 Ağustos 2019 - 14:59

Tarzı, tavrı ve şarkıları ile adında her zaman söz ettiren son dönemin en yenilikçi ve yaratıcı isimlerinden , başarılı yükselişini sürdürüyor. Sözü ve müziği Onur Özdemir ve kendisine ait olan yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan , ‘As Bayrakları’ ismindeki yeni şarkısıyla yine iddiasını ortaya koyuyor.

Son yıllarda yaptığı şarkılarla milyonların kalbini fetheden ve müzik eleştirmenlerine göre Demet Akalın, Hande Yener, Gülşen ‘den oluşan “Büyükler Ligi” ne adını yazdıran Simge,“Mış Mış, Üzülmedin Mi?, Prens & Prenses, Yankı, Ben Bazen, Öpücem, Aşkın Olayım, Ne Zamandır?” gibi arka arkaya çıkardığı dinlenme rekorları kıran şarkılarından sonra yeni şarkısı ‘As Bayrakları’ ile yine gündem yaratacak.

Sözü Onurr’a ve müziği Onurr ile beraber kendisine ait olan, düzenlemesinde Erhan Bayrak imzalı yeni şarkısı “As Bayrakları” ile yeni dinlenme rekorları kırmaya hazırlanan Simge, sadece sesiyle değil yeni imajıyla gözlere de hitap edecek. “As Bayrakları” için geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen klip çekimlerini de tamamlayan genç şarkıcı klibinde bol bol dans ediyor. Seçkin Süngüç yönetmenliğinde çekilen ve 15 dansçının eşlik ettiği renkli sahnelerin olduğu klip şarkının dijital platformlarda yayınlandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Call Now ButtonHaber İstihbarat Hattı