Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | YUSUF GÜR

Son Dakika Zerrin Özer Gece Hastaneye Kaldırıldı Boşanma Kararı Aldı

Son Dakika Zerrin Özer Gece Hastaneye Kaldırıldı Boşanma Kararı Aldı
315
19 Haziran 2019 - 11:41

Pazar günü Zekeriyaköy’deki evinde Murat Akıncı’yla evlenen Zerrin Özer zor günler geçiriyor. Zerrin Özer nikahtan bir gün sonra Murat Akıncı ile ilgili ortaya çıkan dolandırıcılık iddiaları nedeniyle büyük şok yaşadı. Ünlü sanatçı dün akşam hastaneye kaldırıldı. Zerrin Özer’in sağlık durumunu açıklayan menajeri ünlü sanatçının yüksek tansiyon ve baygınlık sorunu yaşadığını söyledi.
Türk pop müziğinin usta isimlerinden 61 yaşındaki Zerrin Özer pazar günü, 2 yıldır birlikte olduğu Murat Akıncı (34) ile evlendi. Ancak düğün fotoğrafları ortaya çıkınca pek çok kadın Akıncı’nın daha önce kendilerini dolandırdığını açıkladı. Yaşanan olay sonrası zor günler geçiren Zerrin Özer dün akşam hastaneye kaldırıldı.

Güneş’ten Tolga Aslan’ın haberine göre yüksek tansiyon ve baygınlık geçirmesi şikayetiyle Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan Zerrin Özer’in menajeri Kemal Aslan ilk açıklamayı yaptı. Aslan, “Zerrin Hanım iki üç gündür büyük hüzüntü içerisinde. Evde bayılmış. Krize girmiş. Yardımcıları bulmuş kendisini. Tansiyonu yükseliyor sürekli. 112 ambulansla buraya getirildi. Doktorlar tansiyonunu düşürüyor ama tekrar çıkıyor. 3-4 saattir buradayız” dedi.

NE OLMUŞTU?

Zerrin Özer pazar günü evlendiği Murat Akıncı ile ilgili çıkan dolandırıcılık iddiaları sonrası büyük şok yaşadı. Canlı yayına peş peşe bağlanan kadınlar Murat Akıncı’nın kendilerini dolandırdığını iddia etti. Bu gelişmenin ardından Zerrin Özer boşanma kararı aldı.

Özer, evliliğinin temelden sarsıldığını ve Murat Akıncı’ya boşanma davası açtığını belirtti. İşte o açıklama

Değerli basın mensupları;

16 Haziran Pazar günü evlenen Zerrin Özer ve Murat Akıncı hakkında iki gündür basında yer alan haberlerle birlikte evlilik birliğinin temelden sarsıldığı görülmüştür. Zerrin Özer, biraz önce bana boşanma kararını açıklamıştır. Gerekli yasal süreç için işlemler tarafımızdan başlatılmıştır.

SAYGILARIMLA

KEMAL ASLAN

“ANNESİYLE BİRLİKTE DOLANDIRICI”

Zerrin Özer’in kameralardan uzak tuttuğu sevgilisi Murat Akınca ve annesi hakkında herkesi şaşırtan iddialar ortaya atıldı. Canlı yayına telefonla bağlanan Seda Hanım, şunları anlattı:

“Mahmut Atalay adını kullanıyor. Annesiyle birlikte dolandırıcılar. Sahte kimlik kullandığı için paralar annesinin hesabına yatar.Kardeşi Amerika’daydı. Ben öğrenci danışmanlığı yapıyorum. Annesiyle birlikte ofise geldi kardeşini farklı bir okula yönlendirdik. Sonra aramalar, mesajlar ve ofise kahvelerle gelmeler falan başladı. İnsana çok güzel davranıyor şüphe etmezsin. Kendisini yaşam koçu ve fitness hocası olarak tanıttı. Biz yaklaşık 1,5 sene konuşup flört ettik. Sonra ‘bir yere ödemem var’ diyerek benden bin lira para aldı akşam ödeyeceğim dedi gerçekten de ödedi bu güven yaratma durumu.

“BENİ 400 BİN TL DOLANDIRDI”

Sonra kardeşi tekrar Amerika’ya gitmek istedi. Onun için ‘ödeme yapmam lazım, çeklerim var onu bozdurmam lazım’ falan dedi. Benden yaklaşık olarak 3 bin TL aldı. Ardı arkası kesilmedi. Bir süre sonra ‘benden bu parayı almak istersen gel şu çeki birlikte bozduralım’ falan dedi. Annesi de gelip bana çok teşekkür etti onlara yardım ettiğim için. Kendilerini çok zengin gösteriyorlar. Bizim evlilik düşüncemiz yoktu. Hem iş hem arkadaş ilişkimiz vardı. Kendisinin şu an anlatamayacağımşeyleri de var. Benim gözüm tehditleri başladığı zaman açılmadı. Ailem için ‘benimle birlikte olduğunu söylerim’ diyerek tehdit etti. Mafya adamlarının yanında çalışıyor. Beni dolandırması 30 bin dolardan daha yüksek yani şuan ki parayla 400 bin TL değerinde.

“ÇOCUĞUMU ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETTİ”

Benim bir çocuğum var, beni çocuğumun ölümüyle tehdit etti. Okulunu falan da öğrenmiş beni bununla korkuttu. Bunların mesajları da duruyor bende. Beni işimden bile etmeye kalkıştı. İnanamayacağınız şekilde yalancı biri. Annesi hakkında da suç duyurusunda bulundum.

“ZERRİN ÖZER MALINI KAPTIRMADIYSA NE MUTLU”

Zerrin Özer’le düğün fotoğraflarını görünce çok sevindim, çünkü gökte ararken yerde buldum. Benden aldığı paraları ödeyebileceğini düşünüyorum. Ben 2016 yılında beri peşindeyim. Zerrin Özer beni izliyorsa bu duyduklarının onda biri, bende daha çok bilgisi var. Eğer malını kaptırmadıysa ne mutlu. Kadınlarının çocuklarının nafakalarını bile alan bir adam. Benimde çocuğumun nafakasını aldı. Benim adımı duyduğunda çok şaşıracak. Çanakkale de yaşayan bir kadını da kardeşimin okul parasını ödeyemiyorum diyerek kandırmış.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.