Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Süper Loto sonuçları açıklandı! 8 Kasım Süper Loto çekilişinde bir devir daha…

Süper Loto’da 577. hafta çekilişi düzenlendi. Yurdumuzun dört bir yanında binlerce vatandaşımızın zenginlik hayaliyle oynadığı Süper Loto, bu hafta da devretti. İşte 8 Kasım Süper Loto’da haftanın kazandıran numaraları…

Süper Loto sonuçları açıklandı! 8 Kasım Süper Loto çekilişinde bir devir daha…
170
09 Kasım 2018 - 1:39

8 Kasım Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu. Her hafta büyük bir merakla beklenen Süper Loto’da haftanın çekiliş sonuçlarını sizler için derledik.  Peki Süper Loto’da bu hafta hangi şanslı numaralar kazandırdı?8 KASIM 2018 SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI5, 6, 10, 16, 17, 27BİR KEZ DAHA DEVRETTİ!Süper Loto’nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 3 milyon 471 bin 507 lira 64 kuruş devretti.Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün internet sitesindeki açıklamaya göre, 5 bilen 86 kişi 6 bin 659 lira 45’er kuruş, 4 bilen 4 bin 297 kişi 142’şer lira 90’ar kuruş, 3 bilen 81 bin 722 kişi 13 lira ikramiye kazandı.

Oyunun Özellikleriİdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.