Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Survivor’da kavga! Yusuf ve Atakan birbirine girdi

Survivor’ın önceki gün yayınlanan 67. bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden siyah takım yarışmacılarından Atakan ve Yusuf arasındaki gerginlik tavan yaptı. İki yarışmacı birbirine girdi.

Survivor’da kavga! Yusuf ve Atakan birbirine girdi
120
12 Mayıs 2019 - 11:24

Survivor2019’da rekabet giderek artıyor. Survivor’ın en sevilen iki yarışmacısı olarak gösterilen Atakan ve Yusuf arasında yine kavga çıktı. Oynadığı dokunulmazlık oyununu kaybeden Atakan arkadaşlarına çıkışınca Yusuf’tan tepki gördü.

SİNİRLER GERİLDİSinirlerin gerildiği anlarda ikili diyaloglarını sıklaştıran yarışmacılardan Atakan, bu sefer beyaz takımdaki Hikmet’e laf attı. Oyunu kaybettiklerini ve üzgün olduklarını belirten Atakan, galibiyetin sevincini yaşayan Hikmet’e tepki gösterdi.

“SANA NE OLUYOR İŞİNE BAK”Takım arkadaşlarıyla şarkı söyleyip eğlenen Hikmet’e, “Bir sus ya, dalga geçer gibi şarkı söylemeyin” deyince, Hikmet karşılık olarak “Sana ne oluyor, hadi işine bak, Allah Allah” şeklinde tepki verdi.

ÖDÜLÜ KAZANANLAR ANNELERİYLE GÖRÜŞTÜYaşanan kavgaların ardından Survivor Türkiye Yunanistan’ın 67. bölümünde önce iletişim oyunu oynandı ve ödülü kazanan yarışmacılar anneleriyle görüşme imkanı buldular.

BİRBİRLERİNİN BOĞAZINA SARILIYOROyun alanındaki sözlü atışmanın ardından adada da karşılıklı tartışan Atakan ve Yusuf arasında ipler iyice geriliyor. Takım arkadaşlarının araya girmelerine rağmen konuşmalarına devam eden ikili, yeni bölümün fragmanında birbirlerinin boğazına sarılıyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.