Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Geceler | Dedikodular | Cemiyet |

Tuna Kiremitçi, Sena Şener ve Dilhan Şeşen Tepede Sohbet’te Buluştu

Tepe Nautilus, Tuna Kiremitçi, Sena Şener ve Dilhan Şeşen’i aynı sahnede buluşturdu. “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” albümlerinin ardından solo albüm hazırlıklarını tamamlayan Tuna Kiremitçi, “Albümüm yakında dinleyici ile buluşacak. Şu anda düet albümü yapmayı düşünmüyorum ama ileride Candan Erçetin’le düet yapmayı isterim” dedi.

Tuna Kiremitçi, Sena Şener ve Dilhan Şeşen Tepede Sohbet’te Buluştu
33
24 Şubat 2020 - 12:42

, , ve ’i aynı sahnede buluşturdu. “ ve Arkadaşları” albümlerinin ardından solo albüm hazırlıklarını tamamlayan , “Albümüm yakında dinleyici ile buluşacak. Şu anda düet albümü yapmayı düşünmüyorum ama ileride Candan Erçetin’le düet yapmayı isterim” dedi.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, özel bir etkinliğe ev sahipliği yaparak sevilen müzisyen Tuna Kiremitçi ve genç kuşağın parlayan iki ismi Sena Şener ve Dilhan Şeşen’i ağırladı. Kiremitçi, “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” adını verdiği albümünden en özel şarkılarını Sena Şener ve Dilhan Şeşen ile Tepe Nautilus ziyaretçileri için seslendirdi.

“Müzisyen kimliğimle anılmak istiyorum”

Müzik ziyafetinin yanı sıra, kariyer hayatlarından özel yaşamlarına kadar hayatın içinden keyifli sohbet de etkinliğe renk kattı. Müzisyen kimliği ile ön plana çıkan ancak yazar olarak da tanınan Kiremitçi, “Yeni jenerasyon beni müzisyen olarak tanıyor. Ancak geçmişte kitap yazdığım için yazar olarak da tanınıyorum. Beni mutlu eden ise müzisyen kimliğimle anılmak” dedi.

“İki erkeğin düet yapmasından daha sıkıcı bir görüntü hayal edemiyorum”

“Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları 1-2” albümleri ile dinleyicinin ilgisini çeken Kiremitçi, projenin devamı için şu anda bir çalışma yapmadığını belirtti. Kiremitçi, “‘İnsanlığın Öldüğünü Duydum’ isimli solo albümüm yakında piyasaya çıkacak. Bu zamana kadar çok değerli isimler ile bir araya geldim. Hayatımın en sanatsal yolculuğuydu. İleride Candan Erçetin ile de düet yapmak isterim” dedi. Projelerinde kadın sanatçılar ile bir araya gelen Kiremitçi, erkek sanatçılarla düet yapar mısınız? sorusuna ise, “İki erkeğin düet yapmasından daha sıkıcı bir görüntü hayal edemiyorum” dedi.

 

Tepe Emlak Yatırım A.Ş.Hakkında

Bilkent Holding’in önde gelen şirketleri arasında yer alan ve 1996 yılında kurulan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa’nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye’nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla alışveriş merkezi ve varlık yönetimi, kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır. Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekanlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, 42 Maslak, Sığacık Teos Marina, Mix Kayseri AVM gibi karma projelerin ticari alanları ile ilgili kiralama ve konsept danışmanlığı hizmetleri vermiş olup, hali hazırda İstanbul’da Tepe Nautilus AVM, Ankara’da Bilkent Center ve bünyesinde bulunan gastronomi merkezi  Bilkent Station, 365 AVM, Ahlatlıbel Atatürk Parkı ve Tepe Prime Avenue’nun kiralama ve yönetimini yapmaktadır. Son dönemde Tarman İncek, Renaza gibi bazı karma projelerin ticari alanları ile ilgili kiralama hizmeti de veren şirket, öncü proje yatırımları, dönüşüm projeleri ve profesyonel yönetim hizmetleri ile büyümeye devam etmektedir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.