Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Umurbey’de Inna rüzgarı

Çanakkale’de ilk kez düzenlenen havacılık festivali ‘Troy Air Fest’in ilk akşam konserinde Inna sahne aldı. Umurbey Beldesi Sahili’ndeki konsere dünyaca ünlü Rumen şarkıcıyı dinlemek için 10 binden fazla hayranı geldi.

Umurbey’de Inna rüzgarı
230
18 Ağustos 2017 - 11:12

Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Umurbey Beldesi Belediyesi ile Görsel Tanıtım Derneği işbirliğinde düzenlenen Uluslararası Havacılık Festivali Troy Air Fest’in gündüz bölümünde sivil havacılığı sevdirmek için çocuklar boğaz ve şehitlik semalarında uçuruldu. Havacılık festivalinin akşamki bölümünde ise dünyaca ünlü Rumen şarkıcı Inna konser için sahneye çıktı.

Umurbey Beldesi Sahili’nde 4 gün sürecek festival için hazırlanan alandaki etkinlikler, Umurbey Belediye Başkanı AK Partili Sami Yavaş’ın konuşmasıyla başladı. İlk sahne performansını ünlü DJ Vanessa Moreno sergiledi. Ardından alanı dolduran 10 binden fazla müzikseverin sabırsızlıkla beklediği Inna sahne aldı. Kariyerine 2008’de çıkardığı ‘Hot’ albümüyle başlayan ve şarkıları ile Romanya, Moldova, Bulgaristan, Polonya, İspanya, Rusya, Macaristan, Yunanistan ve Türkiye’de müzik listelerinde 1 numaraya yükselen Inna, Umurbey Beldesi’ndeki sahne performansı ve sempatik tavırlarıyla hayranlarından tam not aldı.

Göbek dekoltesi bulunan şık bir elbiseyle sahne alan Inna, şarkıların arasında iki erkek dansçısı ile birlikte muhteşem dans ve şarkıları ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Hayranları ise Inna’nın şarkılarını dinlerken sergilediği sahne performansını cep telefonu kameralarıyla kaydetti.

Inna’nın şarkıların arasında sık sık Türkçe ve İngilizce olarak, ‘Türkiye seni seviyorum’, ‘Çanakkale seni çok seviyorum’ ve ‘Teşekkürler’ sözleriyle Türkiye’ye olan hayranlığını dile getirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.