Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Ünlü Modacı Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik Evlendi.

İş adamı Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik dün akşam evlendiler. Genç çift, ilk dansı Tarkan’ın “Beni Çok Sev” şarkısı eşliğinde yaptı. Daha sonra sahneye çıkan Ebru Güneş ile beraber Tarkan düet yaptı. Konukları hayran bırakan düğüne adeta ünlü akını yaşandı.

Ünlü Modacı Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik Evlendi.
350
20 Ekim 2019 - 11:01

Ünlü modacı ve Yiğit Doğan Çelik evlendi. Geçtiğimiz günlerde düğün öncesi ünlü tasarımcı, 19’uncu yüzyıl Paris konseptli bir kına gecesi düzenledi. Gecede koreografisini Özgül Tuncer’in üstlendiği, “Moulin Rouge” (Kırmızı Değirmen) gösterisi de sahnelendi. de başrol oyuncusu olarak gösteride yer aldı. Düğüne ise Tarkan ve Ebru Gündeş damga vurdu. Düğüne , , Nur Yerlitaş,  , Çağla Şikel, , Dışişleri Bakanı   gibi birçok isim katıldı.

ÜNLÜ MODACI EVLENDİ! DÜĞÜNE ÜNLÜLER AKIN ETTİ

İş adamı ’in kızı ve Yiğit Doğan Çelik dün akşam görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Genç çift, ilk dansı Tarkan’ın “Beni Çok Sev” şarkısı eşliğinde yaptı. Daha sonra sahneye çıkan Ebru Güneş ile beraber Tarkan düet yaptı.

Düğüne , , Nur Yerlitaş,  , Çağla Şikel, gibi birçok isim katıldı.

Four Seasons’ta gerçekleşen törende nikahı Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin kıydı. Gelin ’in şahitliğini, Dışişleri Bakanı , AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Valisi Ali Yerlikaya ve işadamı Cemal Kalyoncu; damat Yiğit Doğan Çelik’in şahitliklerini ise Milletvekili Gökhan Zeybek, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Murat Genç, Milletvekili Servet Ünsal, Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç yaptı. Nikahın ardından evlilik cüzdanını genç çifte vermek üzere ’na teslim eden Öztekin, Çelik çiftine mutluluklar diledi. ise, Aile birliğinin önemine vurgu yaparak evlilik cüzdanını Çelik’e teslim etti. Genç çift, ilk dansı Tarkan’ın “Beni Çok Sev” şarkısı eşliğinde yaptı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.