Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | YUSUF GÜR

Ünlü Modacı Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik Evlendi.

İş adamı Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik dün akşam evlendiler. Genç çift, ilk dansı Tarkan’ın “Beni Çok Sev” şarkısı eşliğinde yaptı. Daha sonra sahneye çıkan Ebru Güneş ile beraber Tarkan düet yaptı. Konukları hayran bırakan düğüne adeta ünlü akını yaşandı.

Ünlü Modacı Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik Evlendi.
265
20 Ekim 2019 - 11:01

Ünlü modacı Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik evlendi. Geçtiğimiz günlerde düğün öncesi ünlü tasarımcı, 19’uncu yüzyıl Paris konseptli bir kına gecesi düzenledi. Gecede koreografisini Özgül Tuncer’in üstlendiği, “Moulin Rouge” (Kırmızı Değirmen) gösterisi de sahnelendi. Gülnur Güneş de başrol oyuncusu olarak gösteride yer aldı. Düğüne ise Tarkan ve Ebru Gündeş damga vurdu. Düğüne Özge Ulusoy, Danla Bilic, Nur Yerlitaş,  Şeyma Subaşı, Çağla Şikel, Hakan Akkaya, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu  gibi birçok isim katıldı.

ÜNLÜ MODACI EVLENDİ! DÜĞÜNE ÜNLÜLER AKIN ETTİ

İş adamı Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik dün akşam görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Genç çift, ilk dansı Tarkan’ın “Beni Çok Sev” şarkısı eşliğinde yaptı. Daha sonra sahneye çıkan Ebru Güneş ile beraber Tarkan düet yaptı.

Düğüne Özge Ulusoy, Danla Bilic, Nur Yerlitaş,  Şeyma Subaşı, Çağla Şikel, Hakan Akkaya gibi birçok isim katıldı.

Four Seasons’ta gerçekleşen törende nikahı Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin kıydı. Gelin Gülnur Güneş’in şahitliğini, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve işadamı Cemal Kalyoncu; damat Yiğit Doğan Çelik’in şahitliklerini ise İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Murat Genç, Ankara Milletvekili Servet Ünsal, İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç yaptı. Nikahın ardından evlilik cüzdanını genç çifte vermek üzere Mevlüt Çavuşoğlu’na teslim eden Öztekin, Çelik çiftine mutluluklar diledi. Mevlüt Çavuşoğlu ise, Aile birliğinin önemine vurgu yaparak evlilik cüzdanını Gülnur Güneş Çelik’e teslim etti. Genç çift, ilk dansı Tarkan’ın “Beni Çok Sev” şarkısı eşliğinde yaptı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.