Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Ünlü oyuncu kaslı fotoğrafı ile takipçilerini şoke etti!

Uzun bir süredir ekranlarda görünmeyen ünlü oyuncu Gülperi Şahinkaya, sosyal medya hesabından kaslı fotoğrafını paylaşınca takipçileri şoke oldu.

Ünlü oyuncu kaslı fotoğrafı ile takipçilerini şoke etti!
396
10 Temmuz 2019 - 22:47

Bir döneme damgasını vuran ”Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinde tanıdığımız ünlü oyuncu Gülperi Şahinkaya, uzun süredir ekranlarda görünmüyordu. Şahinkaya son Instagram paylaşımı ile adından söz ettirdi. Ekranardan uzak kalan oyuncu değişimiyle takipçilerini şoke etti. Ünlü oyuncunun ayna karşısında çektiği fotoğrafta kaslı hali gözlerden kaçmadı. Şahinkaya’nın bu paylaşımı kimi hayranı tarafından çok beğenilirken kimi hayranı tarafından eleştiri yapmuruna tutuldu.

“KEMİKLERİN SAYILIYOR”

Instagram hesabından paylaşım yapan oyuncu , son fotoğrafıyla takipçilerini ikiye böldü. Şahinkaya’nın bir takipçisi paylaşıma, “Eski halinizden eser kalmamış ama bence güzel olmuş.” yorumunu yaparken bir başka bir takipçisi ise, “Çok zayıfsın kemiklerin sayılıyor. Beğenemedim.” yorumunu yaptı.

NİLPERİ ŞAHİNKAYA KİMDİR?

, 23 Şubat 1988 tarihinde Senegal’in baş şehri Dakar’da doğdu. Babası diplomat, annesi de bir dönem Dışişleri Bakanlığı’nda uzman olarak çalıştı. Babası diplomat olduğu için Senegal’de doğdu, ailesi adının Nil olmasını istedi, dedesi ise gördüğü bir rüya sonrası “Adında mutlaka peri olsun” dedi. Nilperi çıktı ortaya! Çocukluğunda birçok ülke ve şehir gezdi; 3 sene Duseldorf, 4 sene Paris, 4 sene Bern, 15 yaşında anne ve babası boşanınca annesiyle Türkiye’ye geldi. Eğitim hayatına Paris’te başladı ve Paris’de Charles de Gaulle ilkokulundan 1997 yılında mezun oldu. Üniversiteyi ise ’da Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde tamamladı. Almanca, Fransızca, İtalyanca, İngilizce bilmektedir. İlk olarak televizyon hayatına Deniz Yıldızı adlı dizide başladı. , 2013 yılında “Kayıp” adlı dizide Mete Horozoğlu, Aslı Enver, İlker Kaleli, Kaan Taşaner, Dolunay Soysert, Kürşat Alnıaçık, Menderes Samancılar ile beraber rol aldı. 2023 – 2014 sezonunda “Kim Korkar Hain Kurttan?” adlı tiyatro oyununda Zerrin Tekindor, Haluk Bilginer, Tardu Flordun, Şükrü Özyıldız ile birlikte rol aldı. , 2014 yılında “Kiraz Mevsimi” adlı dizide başrolleri Dağhan Külegeç, Özge Gürel, Serkan Çayoğlu ile paylaştı. Şimdilerde televizyon ekranlarına ara verip tiyatro çalışmalarına ağırlık verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.