Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen’in kızını kızgın yağ ile yaktılar

Tatil için gittiği Bodrum’da çocuğu ile birlikte girdiği bir mekanda talihsiz bir kaza geçiren Yeliz Yelişmen’in kızını kızgın yağ ile yaktılar…

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen’in kızını kızgın yağ ile yaktılar
202
20 Ağustos 2017 - 13:22

Servis elemanının elindeki kızgın tavadaki yağ kızı Asya’nın üstüne devrildi. Olay sornası mekan çalışanları tarafından tartaklandığını ve tekmelendiğini iddia eden Yeş, yaşadıklarını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

 “Değerli takipçilerim geçtiğimiz Pazartesi günü yaşadığımız bir kaza.Duran çocuğu tavayla yakan bayan sonrasında annelik iç güdüm ile bağırıp çağırıp hesap soran ben!

Yetkililer duysun ruhsat yok,iş güvenliği yok bu konuda davalarım açılıyor. Üstünden bir hafta geçti nerdeyse ancak kendimize gelip yazabildim. Çocuğumu arı soktu zannedip koşarak gittim. Çocuğu bana göstermeyip, en dibe mutfağın içine kaçırdılar. ‘Çocuguma ne oldu’ diye çığlıklar attım. Sonra ‘tava’ dediler üstelik mutfak dışında olan duran bir çocuğa bu yapıldı . Sonra tüm mutfak ekibi üstüme saldırdı. Oradaki müşteriler gördü. Benim acılı bir anne olarak yediğim küfürün, hakaretin haddi hesabı yok. Onlarca insanın ve çocuklarımın önünde itildim. Polisi aradım, yardım istedim. Benden sonra polis gelip almış onları ifade için. Bu yere 1 yıldır giderim. Müşterileriyim… Bana bunu yaptılar! Beni sakinleştirip, çocuğa müdahale ederek hastaneye götüreceklerine üstüme saldırdılar! Bu yüzden çocuğum dakikalarca yandı. Müdahale edilmeden.. Ve çok korktu annesi yerlerde tekmelendi! Burada iş güvenliği yok!”

Yeliz Yeş Kimdir? Yeliz Yeş Nereli? Kaç Yaşında?

1978 yılında dünyaya gelen güzel Yeliz Yeş’nın babası Ziraat Mühendisi annesi ise öğretmenlik yapmıştır. İlköğretime Bingöl’de başlamış daha sonra ortaeğitimini Kahramanmaraş’ta okumuştur. Lise döneminde ilk televizyon deneyimini İskenderim Yerel Kanalı Cinetel tv ile gerçekleştirmiştir. 2 yıl İskenderun’da sabah programı Sarı Şekerin sunuculuğunu yapan Yeliz Yeş daha sonra Adana Tv ve tempo tv’de görev almış ve İstanbul’dan gelen ünlü mankenler ile aynı podyumu paylaşan mankenlerin arasına dahil olmuştur. Yeliz Yeş aslen Adana’lıdır. 2010 yılında Ali Uğur Akbaş ile hayatını birleştirmiştir.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.