Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

‘Yaşadıklarıma ağlayanlar oldu’

Esra Oflaz Güvenkaya, Radio Slow Time’da Senem Aydın’ın sunduğu ‘Akşamüstü Kahvesi’ programına konuk oldu. Kendi yaşam yolculuğunu anlattığı ‘Geçit: Hikâyem ve Ötesi’ kitabıyla ilgili olumlu tepkiler aldığını söyleyen iş insanı, hayatındaki dramı, yaşadığı ölüme yakın tecrübeyi ve ruhani yolculuğunu anlatabilmek, okuyuculara ilham ve şifa olmak adına yola çıktığını söyledi.

‘Yaşadıklarıma ağlayanlar oldu’
154
01 Nisan 2019 - 16:52

Esra Oflaz Güvenkaya, “Arkadaşlarım için lansman yaptım. Bir çırpıda okuyup, ‘Biz seni çok iyi tanıyoruz ama bu kadar dramlar içinde olduğunu bilmiyorduk. Ne kadar ışıltılı ve pozitifsin, bunu iyiliğe çevirmişsin’ dediler. Çocukluğum ve gençlik yıllarımdaki yaşamıma ağ oldu” şeklinde konuştu.  

BİR AYAĞI LONDRA’DA OLACAKGüvenkaya, “Kızımın hayat planlamasını yaparken ortaokulu Londra’da okumasını istemiştik. Zaman çabuk geçti ve Almila eylül ayında ortaokula başlıyor. Zaten bir ayağım oradaydı, şimdi çocuğum orada olacağı için Londra’da daha fazla zaman geçireceğim” dedi. 

“EVLİLİĞİMİZE HAZİNE GİBİ BAKTIK”Eşi Ziya Güvenkaya ile 14’üncü evlilik yıl dönümünü geride bırakan iş insanı, “Uzun ve mutlu evliliğin sırrı ne?” sorusuna, “Nikah masasına otururken kalbi dinlemek gerekiyor. Çünkü zihin farklı karar veriyor. Zihni yaramaz bir çocuk gibi görüyorum. Kalp daha doğru biliyor. Eşimle evliliğimize hazine gibi baktık” cevabını verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.