Süper Kulüp | Müzik | Magazin | Mekanlar | Dedikodular | Cemiyet |

Yasmin Erbil cesur pozuyla sosyal medyayı salladı!

‘Evde kal’ çağrılarına uyan ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın kızı Yasmin Erbil karantinada paylaştığı fotoğraflarla büyük beğeni topladı.

Yasmin Erbil cesur pozuyla sosyal medyayı salladı!
165
05 Nisan 2020 - 12:56

Geçtiğimiz günlerde Instagram soru cevap etkinliğinde yaptığı “Annemle babamın hala evli olmasını çok isterdim” itirafıyla dikkat çeken Yasmin Erbil bu kez iddialı pozlarıyla sosyal medyada olay oldu.

Binlerce beğeni yağdı

Sosyal medyadaki cesur paylaşımlarıyla büyük ilgi toplayan Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın kızları Yasmin Erbil, karantina pozuyla takipçilerini mest etti. Erbil’in iddialı karantina pozlarına 15 bin beğeni geldi.

Yasmin Erbil kimdir?

Yasmin Erbil, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in ikinci evliliğini yaptığı ünlü oyuncu Nergis Kumbasar’dan 2 Aralık 1995 tarihinde, İstanbul’da dünyaya gelen küçük kızıdır. 1989 yılında dünya evine giren Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar çifti, kızları Yasmin dünyaya geldikten bir yıl sonra yani 1996 yılında yollarını ayırma kararı aldılar.

Yasmin Erbil, Saint Benoit Fransız Kız Lisesi’nde eğitim görmüştür. Yasmin Erbil’in, Mehmet Ali Erbil’in ilk evliliğinden olan Sezin Erbil adında kendinden 13 yaş büyük ablası ve yine Mehmet Ali Erbil’in Tuba Coşkun ile yaptığı son evliliğinden dünyaya gelen Ali Sadi adında kendinden 11 yaş küçük erkek kardeşi vardır.
Yasmin Erbil, anne ve babasının izinden ilerleyerek Reklam yüzü ve oyunculuk kariyeri doğrultusunda ilerlemektedir.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.